Imprezy integracyjne dla firm

EVENTY NAD JEZIOREM I W LESIE

Hotel KAMA PARK to doskonałe miejsce na imprezy integracyjne. Nasz obiekt łączy w sobie komfortowe warunki pobytu dla gości, bogatą infrastrukturę, ciekawą aranżację oraz profesjonalną organizację eventów firmowych.

Sieraków to wyjątkowe miejsce, idealne na eventy zarówno na terenie leśnym jak i nad jeziorem.

Lokalizacja

Znajdujemy się na terenie parku krajobrazowym w krainie 100 jezior. W bliskim sąsiedztwie lasów i jezior. Tuż przed hotelem rozciąga się las, a do najbliższego jeziora jest 10 minut spacerem.


Teren hotelu

W naszym hotelu jest boisko do siatkówki, ogródki piwne, miejsce na ognisko i do grillowania, ogrzewany pawilon na duże imprezy oraz teren zielony i sale na różne zajęcia w grupach.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu! Odpowiemy na wszystkie pytania i indywidualnie dostosujemy ofertę do Państwa wymagań i oczekiwań. E?mail: recepcja@kamapark.pl

Kuchnia

Goście chwalą sobie naszą kuchnię! Nasze potrawy przygotowujemy z produktów lokalnych i sezonowych. Do każdej oferty przygotowujemy indywidualne propozycje menu. Smaczne dania naszej kuchni na długo pozostaną w pamięci.


Dojazd

Znajdujemy się 75 km od Poznania, 83 km od Gorzowa Wielkopolskiego.


Parking

Posiadamy miejsca parkingowe dla aut osobowych i autokarów.

Doświadczenie

Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji szkoleń i eventów dla firm. Organizowaliśmy wiele imprez integracyjnych, szkoleniowych, pikników, koncertów, zarówno kameralnych jak i masowych. Z przyjemnością zajmiemy się zorganizowaniem spotkania dla pracowników Waszej firmy.


Baza noclegowa

Posiadamy 160 miejsc noclegowych.

Sale konferencyjne

Posiadamy 5 sal o rożnej wielkości, które możemy dowolnie aranżować i adoptować do różnego rodzaju wydarzeń.


Napisz do nas

Jeżeli jesteś zainteresowany zorganizowaniem u nas konferencji, szkolenia czy spotkania zadzwoń lub napisz do nas.


  [recaptcha]

  Open chat
  Napisz do nas!
  Dzień dobry
  Jak mogę pomóc?
  Skip to content